Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - sanace zdiva, izolace a vysoušení vlhkého zdiva v Brně a okolí. Výhradní zástupce metody HW-systém.

Robert Pavlíček - Klempířství Brno a okolí

Andhydritové podlahy - realizace po celé ČR.

Lignoshop.cz - kvalitní brusné papíry Napoleon Abrasives. 

Dokurzu.cz - rekvalifikační kurzy z celé ČR.

Prohlédněte si naše referenční projekty. Projektujeme pro vás - Quality Group s.r.o.

Kotevní technika - profesionální technika pro stavební firmy.

Karissa Corp SE - zateplení fasád Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - kuchyňské linky i vestavěné skříně na míru.

MBL spol. s r.o. - sanace železobetonových konstrukcí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů pomocí technologie stříkaného sklolaminátu.

SEDMA International s.r.o. - hliníková okna Schüco.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha, Plzeň, Most a okolí.

Stavba domu

Rohové kuchyňské linky

Rohové kuchyňské linky jsou skvělou volbou do malého prostoru. Opravdu jen do malého? Samozřejmě, kdo někdy malou kuchyň zařizoval, kdo bojoval o každý decimetr plochy a úložného prostoru, nedá jistě na rohovou linku dopustit. Bylo by ale pošetilé je pustit ze zřetele jen proto, že máte prostoru dostatek.

Útulné venkovní posezení vytvoříte snadno

S létem máme neodmyslitelně spojené večery, které si přejeme trávit venku. Pokud nám počasí přeje, leckdy sedíme na terase, pod pergolou nebo na zahrádce hospůdky až do pozdních nočních hodin. A chceme se při tom cítit pohodově.

Jak na stavbu garáže

Stavba garáže někomu připadá jako zbytečnost, jiní si svého plechového miláčka nedovedou představit zaparkovaného na ulici. Poradíme vám, jak se dá garáž postavit snadno, rychle a třeba i levně.

Pokládka lité podlahy u vás doma

Konečně se i v českých domácnostech začínají stále častěji využívat lité nebo anhydritové podlahy. Ačkoliv to dříve byla záležitost spíše průmyslových objektů a kanceláří, nyní si jejich výhody oblíbili i majitelé domů a bytů. Největší jejich výhodou je to, že jsou rychle hotové. Již druhý den po nich můžete bez problému chodit. Jednoduše a prakticky okamžitě získáte podlahu, která je rovná a můžete na ni bez omezení ihned pokládat dlažbu nebo plovoucí podlahu či klidně i koberec, chcete-li.

Jak probíhá pokládka střechy

Základní funkcí střechy je ochrana domu, jeho obyvatel a majetku. Střecha odvádí vodu, zabraňuje jejímu nahromadění, a také doplňuje celkový vzhled domu. Na její pokládku si raději pozvěte odborníky, kteří přesně spočítají vhodný sklon střechy, vyberou střešní krytinu a klempířské komponenty. Přímo na místě udělají odhad prací a finanční rozpočet, dohodnou se s Vámi na časových možnostech a objednání materiálů.

Vybíráme okna pro pasivní domy

Hledáte vhodná okna pro svůj pasivní dům? Při výběru oken pro pasivní dům je velmi důležité zaměřit se na technické parametry okna – prostupnost tepla. Je více možností, jaká okna pro Váš dům vybrat. Ať už zvolíte variantu plastového či hliníkového okna, v obou případech velmi snížíte výdaje za energie.