Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - sanace zdiva, izolace a vysoušení vlhkého zdiva v Brně a okolí. Výhradní zástupce metody HW-systém.

Robert Pavlíček - Klempířství Brno a okolí

Andhydritové podlahy - realizace po celé ČR.

Lignoshop.cz - kvalitní brusné papíry Napoleon Abrasives. 

Dokurzu.cz - rekvalifikační kurzy z celé ČR.

Prohlédněte si naše referenční projekty. Projektujeme pro vás - Quality Group s.r.o.

Kotevní technika - profesionální technika pro stavební firmy.

Karissa Corp SE - zateplení fasád Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - kuchyňské linky i vestavěné skříně na míru.

MBL spol. s r.o. - sanace železobetonových konstrukcí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů pomocí technologie stříkaného sklolaminátu.

SEDMA International s.r.o. - hliníková okna Schüco.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha, Plzeň, Most a okolí.

Pokládka lité podlahy u vás doma

Konečně se i v českých domácnostech začínají stále častěji využívat lité nebo anhydritové podlahy. Ačkoliv to dříve byla záležitost spíše průmyslových objektů a kanceláří, nyní si jejich výhody oblíbili i majitelé domů a bytů. Největší jejich výhodou je to, že jsou rychle hotové. Již druhý den po nich můžete bez problému chodit. Jednoduše a prakticky okamžitě získáte podlahu, která je rovná a můžete na ni bez omezení ihned pokládat dlažbu nebo plovoucí podlahu či klidně i koberec, chcete-li.

Pokládka lité podlahy se od klasické betonové stěrky liší tím, že se aplikuje ve velmi tekutém stavu. Právě v tom jsou další výhody lité podlahy. Na stavbě je díky ní mnohem méně prachu a druhý den je již obvykle pochozí. Cena je malinko vyšší, ale vyrovná ji menší pracnost s pokládkou dalších vrstev klasické podlahy dle vašeho výběru. Anhydritový potěr se v tekutém stavu vyrovná sám a po 24 hodinách po něm lze chodit. Po čtyřech až pěti dnech jej můžete již plně zatížit. Jako další výhodu je třeba zmínit i to, že ji lze použít na velké plochy, aniž by bylo třeba pracovat s dilatací. Práce při pokládce je navíc méně fyzicky náročná.

I vy byste rádi využili výhod samonivelační anhydridové směsi a využili tak vlastnosti nové generace podlahových hmot? Dnes ji i malí stavebníci využívají klidně také jako finální podlahu. Netvoří se v ní žádné trhliny, nedeformuje se a je ideální i pro podlahové topení. Máte-li více dotazů k realizaci svého stavebního záměru a využití litých podlah, bez váhání kontaktujte Tokarex spol. s r.o. Vše s vámi důkladně proberou a obratem vám zašlou cenovou kalkulaci na konkrétní zakázku. Na lité podlahy a anhydridový potěr se specializují již řadu let. Díky svým dlouholetým zkušenostem je jejich práce odvedena vždy profesionálně a v kýžené kvalitě. Nemají problém ani s menšími zakázkami, do kterých se velkým firmám obvykle nechce. Tak neváhejte a objednejte si litou podlahu u odborníků na slovo vzatých.

Fotografie