Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - sanace zdiva, izolace a vysoušení vlhkého zdiva v Brně a okolí. Výhradní zástupce metody HW-systém.

Robert Pavlíček - Klempířství Brno a okolí

Andhydritové podlahy - realizace po celé ČR.

Lignoshop.cz - kvalitní brusné papíry Napoleon Abrasives. 

Dokurzu.cz - rekvalifikační kurzy z celé ČR.

Prohlédněte si naše referenční projekty. Projektujeme pro vás - Quality Group s.r.o.

Kotevní technika - profesionální technika pro stavební firmy.

Karissa Corp SE - zateplení fasád Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - kuchyňské linky i vestavěné skříně na míru.

MBL spol. s r.o. - sanace železobetonových konstrukcí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů pomocí technologie stříkaného sklolaminátu.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha, Plzeň, Most a okolí.

Jak probíhá pokládka střechy

Základní funkcí střechy je ochrana domu, jeho obyvatel a majetku. Střecha odvádí vodu, zabraňuje jejímu nahromadění, a také doplňuje celkový vzhled domu. Na její pokládku si raději pozvěte odborníky, kteří přesně spočítají vhodný sklon střechy, vyberou střešní krytinu a klempířské komponenty. Přímo na místě udělají odhad prací a finanční rozpočet, dohodnou se s Vámi na časových možnostech a objednání materiálů.

Základem prací jsou tesařské práce, které zahrnují výrobu a montáž krovů, bednění a laťování střech, podbití z palubek, izolace střechy a podhledy. Poté nastupují na řadu pokrývači, kteří Vám navrhnou nejvhodnější krytinu. Nejčastěji používané u nás jsou střechy z pálené keramiky, plechové střechy nebo betonové. Každá z nich má svoje výhody, záleží také na cenovém rozpočtu pokládky.

Důležitým hlediskem pro výběr krytiny je také barva tašek, které se dají pořídit v mnoha odstínech. Montáž krytiny bude díky pokrývačům probíhat v souladu s požadavky výrobců a příslušnými normami. To je důležité pro záruky na materiál a dlouholetou užitnost střešního pláště. Střecha tak bude dům moci ochránit před vlivy počasí, jako je sníh, déšť a silný vítr. Opravená střecha tak zabrání zatékání vody, tvorbě plísní a poškození domu. Na střeše dále pracují klempíři, kteří navrhnou a zhotoví celý okapový systém pro Váš dům, tak aby vyhovoval funkčností a designem Vašemu domu.

Jestliže hledáte odborníky na pokládku střechy v Brně a okolí, obraťte se s důvěrou na naší firmu PILA ZAKŘANY s.r.o. Naši šikovní tesaři, pokrývači a klempíři dodržují veškeré stanovené technologické postupy a svojí prací dokáží, že budete pod svojí střechou v bezpečí. Samozřejmostí je dodatečný servis a údržba komponentů střechy. Rádi přispějeme k Vašemu spokojenému bydlení pod novou střechou, která se bude hodit k rázu domu i celého okolí.

Fotografie