Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - sanace zdiva, izolace a vysoušení vlhkého zdiva v Brně a okolí. Výhradní zástupce metody HW-systém.

Robert Pavlíček - Klempířství Brno a okolí

Andhydritové podlahy - realizace po celé ČR.

Lignoshop.cz - kvalitní brusné papíry Napoleon Abrasives. 

Dokurzu.cz - rekvalifikační kurzy z celé ČR.

Prohlédněte si naše referenční projekty. Projektujeme pro vás - Quality Group s.r.o.

Kotevní technika - profesionální technika pro stavební firmy.

Karissa Corp SE - zateplení fasád Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - kuchyňské linky i vestavěné skříně na míru.

MBL spol. s r.o. - sanace železobetonových konstrukcí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů pomocí technologie stříkaného sklolaminátu.

SEDMA International s.r.o. - hliníková okna Schüco.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha, Plzeň, Most a okolí.

Sádrokarton jako pomocník pro Váš nový domov

Sádrokarton je dnes hojně využívaný jako materiál pro přestavbu bytových jader, díky němu snadno naplánujete změnu dosavadních prostor bytu. Pro práci se sádrokartonem oslovte raději profesionály na sádrokartonářské práce, ušetří Vám čas i peníze.

Odborníci Vám zajistí užití nových technologií a materiálů, také se můžete spolehnout, že budou pracovat podle platných norem. Díky sádrokartonu jsou veškeré práce rychlé a výsledek působí velmi elegantně. Sádrokartonové desky jsou hygienicky nezávadné, a jsou navrhovány v mnoha variantách, voděodolné i nehořlavé. Výsledné stěny mají dlouhou životnost.

Častou přestavbou uskutečněnou ze sádrokartonu je rekonstrukce koupelny. Nově vzniklé prostory je nutné rozměřit a naplánovat do posledního detailu. WC je možné spojit s koupelnou, do koupelny se může umístit dvojité umyvadlo, vymění se vana za sprchový kout, pořídí nový koupelnový nábytek, připevní žebřík na vytápění a sušení prádla. Nově položená podlaha se obloží dlažbou a obklady v jednom tónu, čímž se sjednotí místnost. Také se vybere nové osvětlení a sanitární keramika.

Úpravy koupelny a WC pomocí sádrokartonu se dotknou celé rodiny, je tedy dobré vzít do úvahy všechny připomínky. Pro seniory je dobré koupelnu vybavit madly a protiskluzovými podložkami. Také děti, či zvířecí mazlíčci tráví v koupelně část dne, je tedy vhodné jim zařízení přizpůsobit.

Fotografie