Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - sanace zdiva, izolace a vysoušení vlhkého zdiva v Brně a okolí. Výhradní zástupce metody HW-systém.

Robert Pavlíček - Klempířství Brno a okolí

Andhydritové podlahy - realizace po celé ČR.

Lignoshop.cz - kvalitní brusné papíry Napoleon Abrasives. 

Dokurzu.cz - rekvalifikační kurzy z celé ČR.

Prohlédněte si naše referenční projekty. Projektujeme pro vás - Quality Group s.r.o.

Kotevní technika - profesionální technika pro stavební firmy.

Karissa Corp SE - zateplení fasád Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - kuchyňské linky i vestavěné skříně na míru.

MBL spol. s r.o. - sanace železobetonových konstrukcí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů pomocí technologie stříkaného sklolaminátu.

SEDMA International s.r.o. - hliníková okna Schüco.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha, Plzeň, Most a okolí.

Rekonstrukcí bytového jádra je třeba především dobře naplánovat

I vy patříte k těm šťastným majitelům bytu, kteří si ráno čistí zuby mezi umakartovými stěnami, co mají svá nejlepší léta již za sebou? Nebo máte pocit, že jste snad na jevišti, když musíte na onu místnost, kam i císař pán chodil sám? Už toho máte dost a rozhodli jste se pustit do budování vlastního soukromí? Pak máte dvě možnosti. Jste tak trochu kutil a věříte si, že všechno zvládnete sami. Nebo si pozvete profesionály. Pravděpodobně však v obou případech budete trvat na tom, aby všechny stavební práce proběhly co nejrychleji a vy mohli zase v klidu bydlet. Teď již však mnohem komfortněji.

Abychom předešli průtahům při rekonstrukci bytového jádra, je důležité vše předem dobře naplánovat. Zvláště pak, pustíte-li se do toho na vlastní pěst. Nechcete přece po provedení všech bouracích prací zjistit, že elektrikář nebo instalatér nemá zrovna teď čas. Nebo že vám chybí materiál, bez kterého nemůžete pokračovat. Představte si, že jste nakoupili obklady a ono vám to záhadně nevyšlo. Co ale hůř, byly z výprodeje a další již nejsou skladem. Nebo zjistíte, že je zde problém se spádem odpadu. Během celé rekonstrukce se může objevit mnoho zádrhelů. Pro váš klidný spánek, tak může být lepší, pozvat si firmu, která má za sebou podobných stavebních prací nespočet. A nic je nemůže překvapit. Zajistí sami všechny zednické a obkladačské práce, instalaci elektrických rozvodů i vodo-instalatérské práce a hravě si poradí se stupačkami. Ušetříte si tak mnoho bezesných nocí.

S důvěrou se můžete obrátit na profesionály z KADAŇKA stav. Jsou odborníky na podobné stavební práce v Brně. Rozumí rekonstrukcím, ale ví si rady i s bouráním. Jsou machry na podlahové krytiny, malířské a natěračské práce a umí to i v zahradě. Samozřejmostí je, že po jejich zásahu, najdete svůj domov uklizený a čistý. Tak proč si neušetřit spoustu nervů a nepřijít rovnou k hotovému. Pohodlně se usadit a strávit chvilku o samotě. Ve vaně s horkou vodou.

Fotografie