Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - sanace zdiva, izolace a vysoušení vlhkého zdiva v Brně a okolí. Výhradní zástupce metody HW-systém.

Robert Pavlíček - Klempířství Brno a okolí

Andhydritové podlahy - realizace po celé ČR.

Lignoshop.cz - kvalitní brusné papíry Napoleon Abrasives. 

Dokurzu.cz - rekvalifikační kurzy z celé ČR.

Prohlédněte si naše referenční projekty. Projektujeme pro vás - Quality Group s.r.o.

Kotevní technika - profesionální technika pro stavební firmy.

Karissa Corp SE - zateplení fasád Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - kuchyňské linky i vestavěné skříně na míru.

MBL spol. s r.o. - sanace železobetonových konstrukcí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů pomocí technologie stříkaného sklolaminátu.

SEDMA International s.r.o. - hliníková okna Schüco.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha, Plzeň, Most a okolí.

Odborníci na zemní práce v Brně

Pokud plánujete změny na svém pozemku a potřebujete odborníky na zemní a výkopové práce, oslovte profesionály v oboru. Mají k dispozici kvalitně vybavený strojový park a díky tomu budou úpravy Vašeho pozemku provedeny rychle a dobře. Ať už se jedná o vyhloubení bazénu, základů pro rodinný dům, nebo bazénu, budete jistě se vším spokojeni.

Zástupci stavební firmy se s Vámi sejdou na místě úprav, a proberou s Vámi časovou i finanční náročnost úprav. Už od plánování demolice původních staveb a demontáže celých objektů se můžete spolehnout na jejich profesionální práci.  Mají zkušenosti s pokládkou inženýrských sítí, s kanalizací a přípojkami, dokáží zprovoznit vodovodní a plynové přípojky. Pokud máte na svém pozemku svah, terénní nerovnost, nebo chcete zbudovat jezírko, s nejmodernější technikou se podaří veškeré zemní úpravy k Vaší plné spokojenosti.

Jestliže hledáte stavební firmu na zemní práce v Brně, oslovte s důvěrou zaměstnance naší firmy A-Z STAVBY Blažek s.r.o., kteří s Vámi proberou Vaše požadavky. Zajistíme pro Vás také kontejnerovou dopravu, odvoz stavebního odpadu z Vaší stavby. K našim službám patří naložení odpadu do vlastních kontejnerů bagrem. Odvezeme stavební suť, zeminu a veškerý odpadní materiál. Zprostředkujeme předání odpadu k odborné likvidaci či recyklaci, odpady by neměly být znečištěny oleji, azbestem, nebo tekutými palivy. K našim činnostem patří opravy a rekonstrukce objektů, jejich zateplení a tepelné izolace obvodových plášťů veškerých objektů. Realizujeme také výstavbu rodinných domů na klíč, stavíme chodníky, hřiště, bazény i vjezdy. Zapůjčíme Vám také lehké stroje a nářadí pro Vaši stavbu.

Za léta praxe jsme se stali stálicí na regionálním trhu stavebních firem, naši spokojení zákazníci jsou pro nás důkazem, že svojí práci rozumíme a rádi o tom přesvědčíme i Vás.

Fotografie