Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - sanace zdiva, izolace a vysoušení vlhkého zdiva v Brně a okolí. Výhradní zástupce metody HW-systém.

Robert Pavlíček - Klempířství Brno a okolí

Andhydritové podlahy - realizace po celé ČR.

Lignoshop.cz - kvalitní brusné papíry Napoleon Abrasives. 

Dokurzu.cz - rekvalifikační kurzy z celé ČR.

Prohlédněte si naše referenční projekty. Projektujeme pro vás - Quality Group s.r.o.

Kotevní technika - profesionální technika pro stavební firmy.

Karissa Corp SE - zateplení fasád Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - kuchyňské linky i vestavěné skříně na míru.

MBL spol. s r.o. - sanace železobetonových konstrukcí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů pomocí technologie stříkaného sklolaminátu.

SEDMA International s.r.o. - hliníková okna Schüco.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha, Plzeň, Most a okolí.

Jak získat díky rekonstrukci bytu či koupelny místo pro svoji relaxaci?

Přemýšlíte o renovaci Vaší koupelny? Rozhodli jste se, že přišel čas na rekonstrukci Vašeho bytu?  Jestliže sníte o chvílích odpočinku, strávených ve vaně plné pěny a Vaše stávající koupelna Vám to neumožní, jste na správné adrese. Obraťte se na nás, rádi Vám poskytneme svoje služby, opírající se o letité zkušenosti s rekonstrukcemi bytů ve městě Brně.

Pokud chcete předělat koupelnu k obrazu svému a máte vše promyšlené, stačí, když se nám svěříte se svými představami. Koupelna je při náročném rodinném režimu vyhledávanou místností pro soukromí jednotlivých členů rodiny. Vzhledem k povinnostem vyplývajícím z péče o své blízké v ní také strávíte hodně času při práci. Praní a sušení prádla či koupání dětí a zvířecích mazlíčků, všechna tahle činnost probíhá v koupelně.  Stejně jako zasloužená relaxace po dlouhém pracovním dni, třeba ve vaně se svíčkami a pěknou hudbou.

Vhodné sanitární zařízení do koupelny si vyberete s ohledem na  novou dlažbu a obklady, tak aby k sobě ladily. Můžeme Vám nahradit starší vanu novým sprchovým koutem, obměnit koupelnové skříňky, zrcadlo či toaletu. Poradíme Vám, jak vše poskládat, aby se efektivně využilo každé místo. Dobrým pomocníkem v koupelně může být zavěšený organizátor, nové osvětlení či sušák na prádlo.

Pokud plánujete rekonstrukci celého bytu, nastíníme Vám možné nové dispoziční řešení bytu po přestavbě. Můžeme navrhnout jiné rozdělení místností, přestavět šatnu, kuchyňský kout či rozpůlit pokoje novými přepážkami. Rádi Vám ukážeme, jak užít vhodně barvy v novém interiéru. A na konec si vyberete z nabídky zařizovacích předmětů, tak aby se hodily do zrekonstruovaných místností a vy se v nich cítili spokojeně.

 Jestliže jste si zvolili Brno jako místo k životu, svěřte nám s důvěrou renovaci Vašeho domova, vynasnažíme se přispět svojí prací ke spokojenému prožití Vašich soukromých chvil v tomto krásném a moderním městě.

Fotografie