Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - sanace zdiva, izolace a vysoušení vlhkého zdiva v Brně a okolí. Výhradní zástupce metody HW-systém.

Robert Pavlíček - Klempířství Brno a okolí

Andhydritové podlahy - realizace po celé ČR.

Lignoshop.cz - kvalitní brusné papíry Napoleon Abrasives. 

Dokurzu.cz - rekvalifikační kurzy z celé ČR.

Prohlédněte si naše referenční projekty. Projektujeme pro vás - Quality Group s.r.o.

Kotevní technika - profesionální technika pro stavební firmy.

Karissa Corp SE - zateplení fasád Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - kuchyňské linky i vestavěné skříně na míru.

MBL spol. s r.o. - sanace železobetonových konstrukcí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů pomocí technologie stříkaného sklolaminátu.

SEDMA International s.r.o. - hliníková okna Schüco.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha, Plzeň, Most a okolí.

Jak to udělat, aby můj byt měl šmrnc a jedinečnost, rozpočet ale na generálku nedovolí ani pomyslet?

Vytvořit ohromující dojem z interiéru dokáže i jen pouhá proměna barevného ladění našeho domova.

Staré kusy nábytku, pokud dostanou nový kabát, odhalí svoji zašlou krásu a zručnou řemeslnost zpracování. Stejně tak i oprýskané dveře, zejména pokud jsou z poctivého dřeva, překvapí svým luxusním vzhledem.

Existuje na světě městečko jménem Chefchauen v Maroku. Je ukryté mezi vrcholky pohoří Ríf na severu země. Vzhledem j těžkému přístupu do této oblasti by těžko přilákalo pozornost světa.

Protože je však celé natřené namodro, vzbuzuje obdiv a úžas. Podle pověsti natřeli chodníky, domy, vstupní dveře i některé skály v okolí židovští uprchlíci v prošlých stoletích, neboť modrá je barva naděje. Modrý je často i nábytek, koberce i doplňky. V okolí jsou natřené namodro i některé skály. Tuto tradici nadále udržují současní obyvatelé a každoročně nátěry v různých odstínech modré obnovují.

Jistěže tuto nádheru nepozveme do svého domova, je zde však krásně patrné, že experimenty s barvami dokážou svět neobyčejně rozzářit.

Bílá barva starobylého nábytku a stěn v kombinaci se světle modrou, levandulovou a růžovou nám nabídne přívětivý a útulný styl francouzského venkova.

Atmosféra českého venkova má svoje ohromné kouzlo díky přírodním barvám. Omšelý nábytek, pokud je s citem správně obnoven a zkombinován s barvami okolního prostředí, na nás dýchne pohodou starých časů.

Většina lidí však nemá dostatek času, talentu nebo trpělivosti obnovovat zašlou krásu starých věcí. Je tedy namístě obrátit se na prověřenou firmu, která nabízí malířské a natěračské práce. Výsledek jejich snažení bude mít pro vás netušený efekt.

Služby těchto firem jsou ale určeny k obnově nátěrů veškerých prostor a dřevěných konstrukcí, tedy i těch, které jsou vytvořeny v moderním, minimalistickém stylu.

Pomocí barev dosáhneme netušených možností, jak doma vytvořit klidné a útulné prostředí bez omračujících investic.

Fotografie