Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - sanace zdiva, izolace a vysoušení vlhkého zdiva v Brně a okolí. Výhradní zástupce metody HW-systém.

Robert Pavlíček - Klempířství Brno a okolí

Andhydritové podlahy - realizace po celé ČR.

Lignoshop.cz - kvalitní brusné papíry Napoleon Abrasives. 

Dokurzu.cz - rekvalifikační kurzy z celé ČR.

Prohlédněte si naše referenční projekty. Projektujeme pro vás - Quality Group s.r.o.

Kotevní technika - profesionální technika pro stavební firmy.

Karissa Corp SE - zateplení fasád Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - kuchyňské linky i vestavěné skříně na míru.

MBL spol. s r.o. - sanace železobetonových konstrukcí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů pomocí technologie stříkaného sklolaminátu.

SEDMA International s.r.o. - hliníková okna Schüco.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha, Plzeň, Most a okolí.

Jak díky rekonstrukci půdních prostor získat moderní bydlení?

Pokud plánujete stavební úpravy interiéru a máte k dispozici starší půdu, zadejte práci odborné firmě a nechte si půdní vestavbu zrekonstruovat profesionálně a rychle, suchou cestou.

Při suché výstavbě se používají sádrokartonové a sádrovláknité desky, vzniklé konstrukce se hodí jak pro novostavby, tak i rekonstrukce domů. Ze sádrokartonů je možné vytvořit příčky, podhledy a další designově zajímavé konstrukce. Sádrokartonové desky se vyrábí ve voděodolné, nehořlavé i akustické variantě. Velkou předností sádrokartonových rekonstrukcí jsou také rychlost výstavby a rovný povrch zdí.

Jedna z častých možností užití sádrokartonů jsou již zmíněné půdní vestavby, které se stávají velmi originálním prostorem k bydlení. Při zachování střešních krovů a trámů získá nový prostor velmi zajímavý vzhled a je jen na Vašem vkusu, jak jej dále upravíte.

Před začátkem samotných stavebních úprav je nutné zkontrolovat stav střechy, naplánovat okna, případně světlovody, které pomohou přivést více světla do místností. Dále je potřeba vymyslet napojení rozvodů všech médií nově vzniklých prostor. Pak už přijdou na řadu samotné místnosti a jejich vybavení, uzpůsobený nábytek podle nově vzniklých, většinou nepravidelných parametrů interiéru. Také je potřeba navrhnout konstrukční řešení protipožárních opatření.

Pokud přemýšlíte o úpravě půdních prostor, či jakýchkoli úpravách interiérů suchou cestou, obraťte se na naši firmu, máme se sádrokartony dlouholeté zkušenosti a rádi díky nim proměníme Váš domov v útulné místo. Připravíme společně celý projekt, pomůžeme Vám s vyřízením stavebního povolení a po skončení prací i kolaudačního rozhodnutí. Postaráme se, aby se Vám v nově vytvořených prostorech dobře a spokojeně bydlelo. Díky pobytu pod střechou získáte zcela jistě nový pohled na okolní prostředí domu, a také na celé město Brno.

Fotografie