Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - sanace zdiva, izolace a vysoušení vlhkého zdiva v Brně a okolí. Výhradní zástupce metody HW-systém.

Robert Pavlíček - Klempířství Brno a okolí

Andhydritové podlahy - realizace po celé ČR.

Lignoshop.cz - kvalitní brusné papíry Napoleon Abrasives. 

Dokurzu.cz - rekvalifikační kurzy z celé ČR.

Prohlédněte si naše referenční projekty. Projektujeme pro vás - Quality Group s.r.o.

Kotevní technika - profesionální technika pro stavební firmy.

Karissa Corp SE - zateplení fasád Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - kuchyňské linky i vestavěné skříně na míru.

MBL spol. s r.o. - sanace železobetonových konstrukcí.

Strikanysklolaminat.cz - rekonstrukce bazénů pomocí technologie stříkaného sklolaminátu.

SEDMA International s.r.o. - hliníková okna Schüco.

KGBeton s.r.o. - betonové podlahy Praha, Plzeň, Most a okolí.

Dodejte své koupelně italský šmrnc

Chystáte se na rekonstrukci koupelny? Hledáte prvek, který tuto místnost promění v jedinečné místo? Koupelna je jedním z nejdůležitějších prostorů celé domácnosti, neboť si do ní chodíme odpočinout po těžkém dni a slouží nám tedy nejen k relaxaci těla, ale také i duše. Proto by v nás měla vzbuzovat pocity klidu a harmonie. Není tedy divu, že chceme, abychom se v ní cítili jako v těch nejluxusnějších lázních. Jak toho ale můžeme dosáhnout?

Nezáleží až tak na velikosti vany, tvaru umyvadla a rozložení skříněk. To, co v nás opravdu vzbuzuje pocity při vstupu do nové koupelny, jsou dlažby a obklady. Právě tyto prvky mohou udělat z interiéru koupelny výjimečné místo.

Při výběru dlažeb a obkladů hraje největší roli váš vkus. Záleží tedy na tom, jaký styl upřednostňujete. Hledáte-li eleganci, originalitu a komfort, pak jsou pro vás italské dlažby a obklady to pravé. Přinášíme vám tedy malou ochutnávku toho, co italské koupelny nabízí.

Keramické obklady

Vyberte si pro svou koupelnu například z nabídky velkoformátových keramických obkladů, které vyrábějí špičkoví italští výrobci. Tyto vysoce moderní obklady nabízí možnost pokládky s minimální spárou, tudíž vám zajistí i minimální požadavky na údržbu a dodají vaší koupelně opravdu nepřehlédnutelný design.

Dlažby v imitaci dřeva

Že se taková dlažba hodí spíše do ložnice či obývacího pokoje? Ale kdepak. Dlažby v imitaci dřeva připomínající skutečnou prkennou podlahu dodají koupelně opravdu unikátní vzhled, který jen tak někde nenajdete.

Dlažby a obklady v imitaci kamene a betonu

Prvky v imitaci přírodních materiálů dokáží s interiérem opravdu divy, a zvláště pak s koupelnou. Kámen a beton jsou pro své příjemné umírněné barvy jedním z nejvyhledávanějších řešení pro moderní koupelny.

Fotografie