Články & návody

Firmy pro Vás

HW-PANTY, spol. s r.o.  - sanace zdiva, izolace a vysoušení vlhkého zdiva v Brně a okolí. Výhradní zástupce metody HW-systém.

VRBAMONT s.r.o. - rychlá a levná montáž minerálních pohledů v Brně a okolí.

Rekonstrukce a opravy

Jak díky rekonstrukci půdních prostor získat moderní bydlení?

20. 2. 2018

Pokud plánujete stavební úpravy interiéru a máte k dispozici starší půdu, zadejte práci odborné firmě a nechte si půdní vestavbu zrekonstruovat profesionálně a rychle, suchou cestou.

Jak získat díky rekonstrukci bytu či koupelny místo pro svoji relaxaci?

29. 11. 2017

Přemýšlíte o renovaci Vaší koupelny? Rozhodli jste se, že přišel čas na rekonstrukci Vašeho bytu?  Jestliže sníte o chvílích odpočinku, strávených ve vaně plné pěny a Vaše stávající koupelna Vám to neumožní, jste na správné adrese. Obraťte se na nás, rádi Vám poskytneme svoje služby, opírající se o letité zkušenosti s rekonstrukcemi bytů ve městě Brně.

Dodejte své koupelně italský šmrnc

24. 6. 2017

Chystáte se na rekonstrukci koupelny? Hledáte prvek, který tuto místnost promění v jedinečné místo? Koupelna je jedním z nejdůležitějších prostorů celé domácnosti, neboť si do ní chodíme odpočinout po těžkém dni a slouží nám tedy nejen k relaxaci těla, ale také i duše. Proto by v nás měla vzbuzovat pocity klidu a harmonie. Není tedy divu, že chceme, abychom se v ní cítili jako v těch nejluxusnějších lázních. Jak toho ale můžeme dosáhnout?

Rekonstrukce bytového jádra – sádrokarton nebo tvárnice?

30. 3. 2017

U panelákových bytů bývá nejčastějším problémem staré bytové jádro, které v mnoha případech nevyhovuje funkčním, bezpečnostním ani estetickým požadavkům. Toužíte po moderním bydlení, které by splňovalo všechna vaše přání? Toho můžete dosáhnout právě rekonstrukcí bytového jádra.

Chystáte se na rekonstrukci? Co zařídit nejdříve?

30. 8. 2016

Nevyhovuje už vaše současné bydlení vašim potřebám? Zjišťujete, že máte na bydlení stále vyšší nároky, ale současný stav vašeho bytu nebo domu už tyto nároky nesplňuje? Jste ale spokojení s lokalitou bydlení a stěhovat se nechcete? V takovém případě je rozumným řešením rekonstrukce. Rekonstruovat se dá jakékoliv bydlení. Vždy se ale jedná o velmi složitou činnost. Co zařídit nejdříve?

Pomocníci při výškových pracích

19. 7. 2016

Při stavbách nových objektů, rekonstrukcích stávajících, a při mnoha jiných stavebních úpravách potřebují stavební firmy mnoho pomocníků, které jim obtížnou a namáhavou práci velmi usnadňují. Bez nich by některé opravy trvaly mnoho let a některé obtížné úkony by nebyli ani možné. Například práce ve výškách je velmi těžká činnost, kterou mnoho firem řeší stavbou lešení. Bohužel je tento způsob zbytečně zdlouhavý a obírá pracovníky o cenný čas. 

Jak na rekonstrukci terasy

27. 5. 2016

Vlastníte terasu a cítíte, že je na čase ji zrekonstruovat? Představíme si, jak na to. Otázkou je, co terasa vlastně je. Je to jakákoliv plocha u domu, nebo i na ploché střeše domu, kde se dají pohodlně umístit křesla, lehátka a podobný nábytek, a kde lze v létě posedět. Obecně se za ní pokládá již balkón o hloubce více než 1,5 m.

Renovace stěn omladí celý interiér

17. 3. 2016

Stěny v bytě jsou němými svědky každodenního života jeho obyvatel. Často na sobě nesou nepěkné stopy po společném soužití s lidmi. Místní opravy lze provést několika způsoby, které mohou vést k hezké omítce, aniž bychom ji museli celou otloukat a znovu nahazovat.